Отборът по баскетбол на ЦПЛР-ОДК Търговище завоюва първо място в ежегодния турнир, организиран от УСШ „Хан Крум“ в град Шумен. В надпреварата участваха още отборите на домакините и състав от Разград.
Състезателите от Търговище постигнаха две победи в оспорвани срещи и заслужено спечелиха шампионската титла и златните медали.
Индивидуално отличие за най-полезен играч (MVP) на турнира беше присъдено на Иван Стойчев Димитров, който се отличи с резултатна игра и ключова роля за успеха на отбора.
Организаторите и участниците отчитат доброто ниво на турнира и коректната спортна надпревара между отборите.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Търговище и региона.

