Баскетболният отбор на ЦПЛР-ОДК Търговище спечели турнир в Шумен

Отборът по баскетбол на ЦПЛР-ОДК Търговище завоюва първо място в ежегодния турнир, организиран от УСШ „Хан Крум“ в град Шумен. В надпреварата участваха още отборите на домакините и състав от Разград.

Състезателите от Търговище постигнаха две победи в оспорвани срещи и заслужено спечелиха шампионската титла и златните медали.

Индивидуално отличие за най-полезен играч (MVP) на турнира беше присъдено на Иван Стойчев Димитров, който се отличи с резултатна игра и ключова роля за успеха на отбора.

Организаторите и участниците отчитат доброто ниво на турнира и коректната спортна надпревара между отборите.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе