Фондация „Искам бебе“ – Търговище се включи в благотворителната инициатива „Сърце за Йоанна“, организирана от Ева Танева и Елеонора Корумлиева.
Инициативата се проведе на 31 май и беше насочена към набиране на средства в подкрепа на лечението на Йоанна Асенова, която се лекува от онкологично заболяване. По информация на организаторите, за продължаване на терапията са необходими допълнителни финансови средства.
В рамките на кампанията беше организиран благотворителен базар на площадката за ролери в парк „Юкя“ и в прилежащите паркови пространства в Търговище. В инициативата се включиха граждани и гости на града.
От фондация „Искам бебе“ заявиха, че подкрепят каузи, свързани със социална солидарност и взаимопомощ, като изразиха благодарност към всички участници и дарители.
Благотворителната инициатива имаше за цел да подпомогне лечението на Йоанна Асенова и да насърчи обществената съпричастност към подобни каузи.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Търговище и региона.
