Общински екипи в Омуртаг извършват разчистване на пътното платно в района на ул. „Г. С. Раковски“ след паднали камъни и наноси, причинени от проливен дъжд.
По информация от местната администрация, обилните валежи са довели до свличане на земни маси върху пътното платно, което е създало затруднения за движението в засегнатия участък. На място работи общинска техника, която премахва натрупаните материали и разчиства трасето.
Дейностите са насочени към възстановяване на нормалното и безопасно движение. От общинските власти посочват, че се реагира своевременно и разчистването ще продължи до пълното освобождаване на пътното платно.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Омуртаг и региона.

