На 1.06.2026 г. около 23,50 ч на тел. 112 е получен сигнал за палеж на два автомобила „Хонда“ в гр. Търговище. В резултат на инцидента автомобилите са унищожени. Същите са били паркирани пред жилищна сграда.
Пожарът е погасен от екипи на РСПБЗН-Търговище. Спасен от огъня е паркиран в близост трети автомобил.
Извършен е оглед на местопроизшествието. По случая е образувано досъдебно производство по чл. 330, ал. 1 от Наказателния кодекс.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Търговище и региона.
