Разследват умишлен палеж на два автомобила в Търговище

На 1.06.2026 г. около 23,50 ч на тел. 112 е получен сигнал за палеж на два автомобила „Хонда“ в гр. Търговище. В резултат на инцидента автомобилите са унищожени. Същите са били паркирани пред жилищна сграда.

Пожарът е погасен от екипи на РСПБЗН-Търговище. Спасен от огъня е паркиран в близост трети автомобил.

Районна прокуратура – Търговище ръководи досъдебно производство за пожар, при който са изгорели два леки автомобила

Извършен е оглед на местопроизшествието. По случая е образувано досъдебно производство по чл. 330, ал. 1 от Наказателния кодекс.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе