Успешен старт на годината за гимнастиците от ЦПЛР – ОДК Търговище

Преди около час приключи първото състезание за годината – ДЛОП, първи етап зона „Север“. В него участваха гимнастиците от КСГ „Торнадо“ и ЦПЛР – ОДК Търговище с отбори при децата и момчетата младша възраст, както и индивидуално при момчетата старша възраст.

Индивидуално при децата Галин Иванов завоюва бронзов медал в многобоя. Най-малките гимнастици на възраст 4–6 години направиха своя дебют на състезание от такъв ранг.

Момчетата младша възраст – Никола Александров, Симеон Ковачев, Йоан Димов, Део Николов, Емануил Найденов, Георги Димитров и Димитър Драганджиков – се класираха на трето място в отборното класиране. В индивидуалното класиране Никола Александров завърши седми, а Симеон Ковачев осми.

При момчетата старша възраст Алпер Ъшък зае второ място в многобоя, а Стелиян Ненчев се нареди четвърти, малко не достигна за тройката.

Резултатите са повод за гордост и потвърждават отличната подготовка на младите състезатели.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Професионално почистване | Почисто ЕООД
Върни се горе