Преди около час приключи първото състезание за годината – ДЛОП, първи етап зона „Север“. В него участваха гимнастиците от КСГ „Торнадо“ и ЦПЛР – ОДК Търговище с отбори при децата и момчетата младша възраст, както и индивидуално при момчетата старша възраст.
Индивидуално при децата Галин Иванов завоюва бронзов медал в многобоя. Най-малките гимнастици на възраст 4–6 години направиха своя дебют на състезание от такъв ранг.
Момчетата младша възраст – Никола Александров, Симеон Ковачев, Йоан Димов, Део Николов, Емануил Найденов, Георги Димитров и Димитър Драганджиков – се класираха на трето място в отборното класиране. В индивидуалното класиране Никола Александров завърши седми, а Симеон Ковачев осми.
При момчетата старша възраст Алпер Ъшък зае второ място в многобоя, а Стелиян Ненчев се нареди четвърти, малко не достигна за тройката.
Резултатите са повод за гордост и потвърждават отличната подготовка на младите състезатели.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Търговище и региона.


