Втори кръг от националния шампионат по автокрос ще се проведе в Попово на 13 и 14 юни 2026 г.

Вторият кръг от Националния шампионат на България по автокрос – Попово 2026 ще се състои на 13 и 14 юни на пистата в квартал Сеячи в Попово.

Събитието се организира от Община Попово, Автомобилен спортен клуб „Топ тим“ – Попово и Автомобилна федерация на България.

Стартът на състезателната програма ще бъде даден на 13 юни от 12:00 часа. Надпреварите за определяне на победителите в отделните категории ще се проведат на 14 юни, като началото е планирано за 10:00 часа.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе