Вторият кръг от Националния шампионат на България по автокрос – Попово 2026 ще се състои на 13 и 14 юни на пистата в квартал Сеячи в Попово.
Събитието се организира от Община Попово, Автомобилен спортен клуб „Топ тим“ – Попово и Автомобилна федерация на България.
Стартът на състезателната програма ще бъде даден на 13 юни от 12:00 часа. Надпреварите за определяне на победителите в отделните категории ще се проведат на 14 юни, като началото е планирано за 10:00 часа.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Попово и региона.

