Малките футболистки на ФК „Реал Омуртаг“ показаха креативност извън терена

Занимания за децата премина малко по-различен, но също толкова забавен и креативен начин! Момичетата замениха футболния терен с листове и моливи, за да рисуват логото на любим отбор.

С много ентусиазъм и въображение, бъдещите футболни звезди се потопиха в света на цветовете, пресъздавайки емблемата на „Реал Омуртаг“. Всяка от тях вложи част от себе си в своята рисунка, показвайки не само артистични заложби, но и огромната си любов към отбора.

Това нестандартно занимание даде възможност на момичетата да развият своята креативност и да прекарат време заедно извън строгия тренировъчен режим.

Със сигурност резултатите бяха впечатляващи и показаха, че в „Реал Омуртаг“ тренират не само талантливи спортистки, но и бъдещи художнички.

Изпращайте ваши снимки и информация на web@targovishtenews.net



viber