Днес в областната дирекция на тържествена церемония бяха прочетени заповеди за награждаване на служители на структурата за постигнати от тях през годината високи професионални резултати и по повод професионалния празник на служителите на МВР.
Във връзка с прекратяване на трудовото правоотношение поради придобиване право на пенсия с отличие „Обявяване на благодарност“ от директора на областната дирекция е награден Атанас Георгиев Атанасов. Същият има 40 години трудов стаж в системата.
За образцово изпълнение на служебните задължения трима държавни служители от ОДМВР-Търговище са наградени с грамоти от административния секретар на МВР.
С „Писмена похвала“ за съществен принос в изпълнение на целите и приоритетите в дейността на структурата от директора на областната дирекция ст. комисар Светлин Петев са наградени 41 служители.
Със заповеди на началниците на районни управления в състава на дирекцията са наградени съответно: в РУ-Търговище – 12 служители, в РУ-Попово – петима служители. Послучай професионалния празник -5 юли, са наградени и 4 служители на сектор „Пътна полиция“ в областната дирекция.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Търговище и региона.