Резултати от онлайн конкурса „С аромат на вкусно сготвено, на фолклор и изкуство“ от НЧ „Искър“ – село Паламарца

Излязоха резултатите от класирането в кулинарния онлайн конкурс „С аромат на вкусно сготвено, на фолклор и изкуство“ – съпътстващо събитие на шестия фестивал на хумора, организиран в памет на Жечка и Тодор Ганеви – специалисти в кулинарията, учители, организатори на благотворителни събития, носители на ордени, звания и престижни награди от конкурси и изложения у нас и в Европа. Основен спонсор на конкурса са Снежана и Галин Тодорови.

Наградите ще бъдат разпратени през месец февруари 2021 г.

На 12 януари 2021г. жури в състав:

  • Галин Тодоров Ганев – председател
  • Боян Борисов Бойчев – член
  • Венцислав Богомилов Нотев – член

I Раздел „Предястия и салати”
1.Категория „Автентична кухня”

Първа награда и златен медал: Галя Додева от с.Чилнов
Втора награда и сребърен медал : не се присъжда
Трета награда и бронзов медал : не се присъжда

2.Категория „Съвременна кухня”

Първа награда и златен медал: Янка Тодорова от гр.Търговище
Втора награда и сребърен медал: не се присъжда
Трета награда и бронзов медал: Дарина Иванова от с.Ситово

Поощрителни награди:
-Веселина Дечева от гр.Шумен
-Павлина Петрова от с.Троица
-Невянка Стефанова от гр.Попово
-Анелия Петрова от гр.Попово

II Раздел „Питки, баници и обредни хлябове”
1.Категория „Автентична кухня”

Първа награда и златен медал:
-Стоян Стоянов от с.Пещера
-Веселин Неков от с.Гарван
-Анастасия Стефанова от с.Паламарца
Втора награда и сребърен медал :
-Пламена Русева от гр.Попово
-Вени Карпузова от с.Таваличево
-Гинка Атанасова от с.Гарван
Трета награда и бронзов медал
-Антоанета Йорданова от гр.Търговище
-Маргарита Николова от с.Чернево
-Мария Василева от с.Ръжена

2.Категория „Съвременна кухня”

Първа награда и златен медал: Деян Миленов от с.Камен
Втора награда и сребърен медал: Веска Живкова от с.Драгичево
Трета награда и бронзов медал: Марияна Атанасова от с.Камен

Поощрителни награди:
-Грета Георгиева от с.Блажиево
-Антония Станчева от гр.Шумен
-Ани Калинова от с.Надарево

III Раздел „Ястия без месо”
1.Категория „Автентична кухня”

Първа награда и златен медал: Пенка Чакърова от с.Паламарца
Втора награда и сребърен медал: не се присъжда
Трета награда и бронзов медал:
-Атанаска Ченева от с.Ситово
-Радка Стефанова от с.Нова Черна

2.Категория „Съвременна кухня”
Първа награда и златен медал: не се присъжда
Втора награда и сребърен медал: Галя Петкова от с.Муселиево
Трета награда и бронзов медал: не се присъжда

Раздел „Ястия с месо”
1.Категория „Автентична кухня”

Първа награда и златен медал: Маргарита Димова от с.Камен
Втора награда и сребърен медал: Тодорка Крумова от с.Нова Черна
Трета награда и бронзов медал: Диляна Кръстева от с.Браница

Поощрителна награда: Елица Тиханова от гр.Велико Търново

2.Категория „Съвременна кухня”

Първа награда и златен медал: не се присъжда
Втора награда и сребърен медал: Евелина Димитрова от с.Камен
Трета награда и бронзов медал: Петя Георгиева от с.Правда

Поощрителна награда: НЧ“Наука 1927“, с.Брестовец

Раздел „Мезета и суджуци ”
1.Категория „Автентична кухня”

Първа награда и златен медал: Димитър Венелинов от гр.Попово
Втора награда и сребърен медал: Венелина Николова от с.Черна гора
Трета награда и бронзов медал: Иван Недялков от гр.Попово

2.Категория „Съвременна кухня”
Първа награда и златен медал: Стоян Дражев от гр.Лозница
Втора награда и сребърен медал: Красимир Жеков от с.Осмар
Трета награда и бронзов медал: не се присъжда

Раздел „Десерти, торти и сладкиши”
1.Категория „Автентична кухня”

Първа награда и златен медал: Стоянка Драганова от с.Чилнов
Втора награда и сребърен медал: не се присъжда
Трета награда и бронзов медал: Русанка Андонова от гр.Шумен

2.Категория „Съвременна кухня”
Първа награда и златен медал: Анета Недялкова от с.Осмар
Втора награда и сребърен медал :
-Данка Колева от с.Салманово
-Юлия Вилкова от с.Ръжена
-Диана Илиева от гр.Монтана
Трета награда и бронзов медал:
-Зорница Стоева от гр.Попово
-Снежанка Ганева от гр.Попово

Поощрителни награди:
-Геновева Костова от с.Илия Блъсков
-Ивелина Байчева от с.Мараш
-Теменужка Вачева от гр.Плевен
-Катя Митева от с.Горски Сеновец
-Пепа Стоянова от с.Бабово
-Райме Назиф от с.Батишница
-Десислава Димова от гр.Попово
-Клара Радева от с.Паламарца

СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ:
ГОЛЯМАТА НАГРАДА – Силвия Василева от с.Бабово
НАГРАДА НА ЖУРИТО – Радка Колева от с.Паламарца
НАГРАДА НА СПОНСОРА – Пенка Стефанова от с.Паламарца
НАГРАДА ЗА ИНОВАЦИЯ – Ивана Топалова от гр.Търговище и Михаела Тихомирова от гр.Шумен
НАГРАДА ЗА ПРИЕМСТВЕНОСТ – Ивелина Нотева и Стоян Нотев от гр.Попово
НАГРАДА ЗА МЛАДИ ТАЛАНТИ –Веселина Иванова , Синем и Синема Месуд от с.Врани кон, Никол Иванова от с.Салманово, Мира Димова и Стилиян Цветков от гр.Търговище
НАГРАДА ЗА НАЙ-МАЛЪК УЧАСТНИК – Петя Радославова на 8г., Преслава Ростиславова на 10г. и Николай Миков на 10г.
НАГРАДА ЗА НАЙ-ВЪЗРАСТЕН УЧАСТНИК – Йорданка Ангелова на 83г., Гинка Тодорова на 80г. и Минка Петрова на 79г.
НАГРАДА ЗА АРАНЖИРОВКА В ДУХА НА БЪЛГАРСКАТА ТРАДИЦИЯ – Ценка Антонова от гр.Попово

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



Върни се горе